Hakkımızda

Çukurova Bitki Besleme Teknolojileri Ar-Ge, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak kamu kurum ve kuruluşlarına, kurumsal bitkisel üretim şirketlerine, bitki besleme materyalleri üretim şirketlerine yönelik hizmet sunmaktayız.

Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Emin Bülent ERENOĞLU tarafından kurulan şirketimiz Bitki Besleme, Gübreleme ve Toprak Verimliliği alanında yürüteceğimiz faaliyetler için gerekli teorik-pratik bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Şirketimiz, bitki besleme materyalleri, bitkilerin gübrelenmesi, bitki besleme materyallerinin topraklı-topraksız kültürde olası etkinliklerine ilişkin her türlü proje konusunda teknik, hukuki, malî ve bilimsel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şirket olarak amacımız, projelerimizi, eğitimlerimizi, danışmanlık hizmetlerimizi yeryüzünün, ilgili paydaşların ve sosyal yaşamın sürdürülebilirliği ilkesine bağlı olarak, ülkemiz mevzuatı ve uluslararası alanda kabul görmüş bilimsel kriter ve standartlara uygun şekilde mesleki özen ve titizlikle gerçekleştirmektir.